fbpx

Bude se nám po koronakríze bydlet snadněji?

By 29/07/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Koronavirus ovlivnil každého. Pracujících lidí, kteří své zaměstnání ztratili, podnikatele, kteří přišli o zakázky a zisky a také banky, které musely upravit úroky pro každého. V minulém článku jsme vám ukázali, jak se v čase pandemie hypoteční úvěr na bydlení v bankách měnil. V tom dnešním vám přinášíme informace o tom, jak se jen po měsíci měnil znovu a v jakých bankách.

Úvěr na bydlení

Mnozí z nás se rozhodují zda investují peníze do bytu nebo zda se přece jen rozhodnou pro bydlení v domě. Nicméně, i na jednu i na druhou nemovitost potřebují peníze, které, pokud si za pár let nenašetrili, tak si musí půjčit. Každá banka poskytuje hypoteční úvěr a je jen na vás, kterou z nich si vyberete. Na stránce každé banky najdete i podrobné informace, co všechno musíte mít a jak dlouho ji budete splácet.

Doklady, bez kterých to nepůjde

Při vybavení každé hypotéky budete nejdříve potřebovat:
– doklad totožnosti,
– potvrzení o příjmu v případě, že si ho banka sama neověří v Sociální pojišťovně,
– znalecký posudek,
– a na dokladování účelu je nutná např. kupní smlouvu, stavební povolení nebo jiný doklad, o kterém je klient informován hypotečním specialistou.

Rychlá online půjčka

Stejně se v každé bance dozvíte, jaká je minimální a maximální výše úvěru a jaká je minimální a maximální doba splatnosti úvěru. Výše úvěru se v každé bance pohybuje jinak. No doba splatnosti se u většiny pohybuje od 1-5 let a ta maximální je většinou 30-40 let.

 

 
Další formulář pro online půjčku ⮕