fbpx

Jak mohu získat studentskou půjčku?

By 05/08/2020 Pujcky
Rychlá online půjčka

Jste student vysoké nebo střední školy a rádi byste se dozvěděli o online půjčce pro studenty? Někdo by si možná pomyslel, že takový druh půjčky neexistuje, avšak i běžný student si může touto formou půjčit peníze a to dokonce s nízkým úrokem a bez poplatku.

Život studenta bývá někdy těžký, o to více pokud studuje denně, platí si studijní materiály, cestovní či dokonce bydlení. O to těžší je to zvládnout to při náročném studiu. Právě na tyto náklady je ideální studentská půjčka, která jim pomůže zvládnout pokrytí těchto nákladů.

Studentské výhody

Banky i nebankovní společnosti vědí, že mnoho studentů nemůže pracovat vedle školních povinnostech, proto nabízejí i výhodný splátkový kalendář, nízký úvěr, či nezaplacené zprostředkování půjčky. Půjčku si také víte rozdělit na několik měsíční splátky tak, abyste byli schopni ji splácet. V neposlední řadě je velkou výhodou i rychlé poskytnutí.

Rychlá online půjčka

Na co mohu využít studentskou půjčku?

Půjčky pro studenty jsou v první řadě na to, aby umožnily hladký průběh studia a student měl možnost a prostředky na vše potřebné, co ke studiu potřebuje. Půjčku však může využít na cokoliv, aniž od něho někdo žádal doklad o tom, na co byly peníze použity.

Podmínky získání půjčky pro studenta

Každá banka i nebankovka má své vlastní podmínky, avšak většinou jde o tyto podmínky:

  • Musíte splňovat věk od 18 do 26 rokov
  • Je třeba předložit občanský průkaz a potvrzení o návštěvě školy
  • Přijít s osobou s pravidelným příjmem, která se bude podílet na splácení, nebo bude vašim ručitelem
 
Další formulář pro online půjčku ⮕