fbpx

5 aplikací, které vám pomohou šetřit peníze

By 14/10/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Patříte mezi lidi, kteří nemají přehled o svých financích? Právě ti častokrát trpí prázdnou peněženkou. V dnešní digitální době však existují aplikace, které vám dokážou ušetřit slušné peníze. Samozřejmě nelze čekat od aplikace zázraky, avšak aktivním používáním a selským rozumem díky nim dokážete ušetřit každý měsíc.

Sledujte své výdaje

Jednou z největších příčin prázdné peněženky je to, že nesledujete své výdaje. Euro sem, euro tam a nejnovější výplata je fuč. Na tento problém je ideálním řešením aplikace v níž máte své výdaje pod kontrolou. Mate tak přehled na co utrácíte nejvíce, co kupujete zbytečně, nebo například jaký budget vám zbývá do konce měsíce.

Vyzkoušejte: Money Manager, YNAB, Pocketguard, Monefy, Spendee

Cashbackové portály 

Dostávat peníze za to, že jejich míjíte zní neuvěřitelně, že? Cashbackové portály to však dokážou. Nejznámějším portálem u nás je tipla, které nabízí i mobilní aplikaci. Při nejbližším nákupu si jednoduše ověřte, zda se daný e-shop nachází na portály a nakupujte, následně vám bude připsán kredit, který si můžete později přeposlat na svůj osobní účet. Některé e-shopy dokonce nabízejí cashback ve formě až 7,5%.

Vyzkoušejte: Refund, tipla, Plnapenazenka

Rychlá online půjčka

Slevové portály

Další alternativou jak ušetřit jsou slevové portály, které nabízejí řadu pobytů, kurzů, či kupónů do restaurací. Je to skvělá volba jak ušetřit, není proto na škodu, prohlédnout si nabídku předtím, než něco koupíte.

Vyzkoušejte: Slevomat, Zľavadňa, Morezliav, záměnou

Aplikace vaší banky

Predpokladáme, že bankovní aplikaci používá v dnešní době již téměř každý, není však na škodu si ji občas detailnější podívat a vidět jak jsou na tom aktuálně vaše finance.

Nákupní seznam

Jste ten typ člověka, který v obchodě koupí všechno, co spatří? Pak je pro vás skvělým pomocníkem aplikace, která představuje nákupní seznam, případně postačí obyčejné poznámky v mobilu. Předejdete tak tomu, že v obchodě nakoupíte zbytečné potraviny, které by možná časem i tak skončili nevyužijte a v koši.

Věrnostní karty na jednom místě

Mnoho věrnostních karet nabízí slevy na nákup, či dokonce produkty zdarma. Častokrát se nám však stane, že právě karta, kterou potřebujeme zůstane doma. S aplikací Wallet budete mít všechny vaše věrnostní karty na jednom místa-ve vašem mobilu.

 

 
Další formulář pro online půjčku ⮕