fbpx

Podle čeho si vybrat virtuální sídlo?

By 02/06/2020 Tipy
Rychlá online půjčka

Počet virtuálních sídel v posledních letech rapidně narůstá. Od těch levnějších, provozovaných v pronajatých bytech, až po dražší profesionální sídla v hlavních městech. O výhodách i mýtech spojených s virtuálním sídlem jsme už psali, nyní jsme se pro vás rozhodli sepsat článek o tom, podle jakých kritérií si vybrat to pravé. Dlouhodobá spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová, proto vám nabízíme 5bodový mininávod, jak na to, abyste výběru virtuálního sídla později nelitovali.

Reprezentativní adresa

Při výběru virtuálního sídla udělá první dojem více, než si dovedete představit. Okrajové části města, ulice známé kriminalitou nebo příměstské části nejsou zrovna ideální lokalitou pro vaše podnikání. Dalším důležitým kritériem je vzhled budovy. Rozpadnuté a plesnivé prostory jsou krokem vedle. Svou pozornost zaměřte na novostavby, případně zrekonstruované historické budovy, které působí reprezentativně.

Den otevřených dveří

S předchozím bodem velice úzce souvisí i návštěva vašeho budoucího sídla. Přesvědčte se na vlastní oči, že nekupujete zajíce v pytli. Domluvte se na návštěvě a navštivte prostory vybraného virtuálního sídla. Jeho majitel by měl být ochotný se s vámi osobně sejít a provést vás. Pokud se osobnímu setkání vyhýbá, pravděpodobně něco skrývá.

Rychlá online půjčka

Virtuální sídlo jako kancelářský prostor

V dnešní době velkého rozmachu virtuálních sídel se najde nejeden spekulant, který nabízí levnější verzi virtuálního sídla v soukromém bytě. Nebylo by na tom nic zas tak špatného, jen se nám zde ztrácí celková idea sídla v reprezentativní lokalitě zaručující jeho lukrativnost a důvěryhodnost. Proto je mnohem rozumnější mít sídlo na dobré adrese s možností pronájmu zasedačky, ale s poplatky 5krát menšími než v případě pronájmu klasické kanceláře.

100% administrativa

Je běžným standardem, že mezi službami virtuálních sídel jsou nabízeny i doplňkové služby jako správa, přebírání, notifikace a odevzdávání doručené pošty. Při výběru sídla byste se proto měli ujistit, že má zaměstnance vyhrazeného speciálně pro tyto administrativní záležitosti.

 2v1: založení společnosti a virtuální sídlo

Další výhodou a důležitým benefitem virtuálního sídla je zabezpečení korporátní agendy, tedy založení firmy a zápisu do obchodního rejstříku. Tyto balíčky jsou obvykle cenově výhodnější než oddělené založení firmy a vyřízení virtuálního sídla.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕