fbpx

Je virtuální sídlo výhodnější než pronájem?

By 02/06/2020 Tipy
Rychlá online půjčka

Uvažujete o vlastním podnikání nebo jste s ním nedávno začali? Vymysleli jste už i název své nové firmy, nemáte však dostatek financí na vhodné prostory? Ideálním řešením je pro vás virtuální sídlo. Jaké jsou jeho benefity? Kolik vás bude stát? A kolik peněz díky němu reálně ušetříte?

Benefity virtuálního sídla
Asi nejzásadnější výhodou virtuálního sídla jsou minimální náklady na jeho provoz. V současné době většina zaměstnavatelů vyžaduje flexibilní pracovní dobu, vaši zaměstnanci tak můžou hodiny strávené cestováním do práce využít efektivněji – prací samotnou. Mezi další výhody patří soukromí se samostatnou poštovní adresou pro podnikání a bezpečné doručení, uschování a hlídání vaší pošty 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chcete se o benefitech virtuálního sídla dozvědět více? Více informací najdete zde.

Kolik mě bude stát?
Jeho cena se pohybuje od 90 do 278 Kč měsíčně. A řekněme si na rovinu, kde byste v dnešní době našli tak laciný pronájem? Ušetříte tedy značný balík peněz, které následně můžete investovat přímo do podnikání.

Tento balíček však kromě adresy obsahuje také jinak zdlouhavé administrativní služby či evidenci pošty a emailů. V ceně virtuálního sídla je i možnost pronájmu zasedací místnosti, nutné pro obchodní jednání a schůzky s významnými klienty.

Adresa mého virtuálního sídla
Představte si, že potřebujete opravit ústřední topení. Vybrali byste si raději firmu z Horní Dolní, nebo z hlavního města? S virtuálním sídlem přímo v centru Prahy na Kaprové 42/14 získáte prestiž a důvěryhodnost potřebné pro váš byznys.

Rychlá online půjčka

Jak virtuální sídlo šetří peníze?
Sídlo firmy musíte mít zapsané v obchodním rejstříku, virtuální sídlo vám ušetří množství peněz za pronájem často i neplnohodnotně využitých prostor. Pokud tedy budete vy i vaši zaměstnanci pracovat mimo kancelář, úplně vám postačí alternativa v podobě virtuálního sídla.

Z výše uvedeného vyplývá, že virtuální sídlo je skutečně finančně výhodnější v porovnání s pronájmem velkých kancelářských prostor. Jste v divokých vodách podnikání teprve nováček a potřebovali byste kromě virtuálního sídla i založit společnost na klíč? Žádný problém, rádi to uděláme za vás!

 
Další formulář pro online půjčku ⮕