fbpx

4 tipy, jak podpořit naši ekonomiku v aktuální době

By 22/07/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Koronakríza ovlivnila nejen jednotlivců, ale nabourala plány i české a světové ekonomice. V tomto okamžiku bychom tedy měli hledat možnosti, jak podpořit domácích lokálních výrobců a nakupovat přednostně slovenské produkty. Toto je 4 tipy, jak jednoduchými a malými kroky podpořit domácí ekonomiku.

Nakupujte online

Byl váš kamenný obchod z bezpečnostních důvodů dlouhou dobu zavřený? Nebo ho zrovna nemáte po ruce? Dobrou zprávou je, že krize nepřinesla jen hodně negativního, ale i pozitivního. Podnikatelé velmi rychle pochopili, že tato situace nepotrvá týden či dva. A každý pochopil potřebu mít v aktuální době e-shop. Podpořte tedy vaše oblíbené značky či restaurace právě takovýmto způsobem na dálku!

Preferujte lokálních dodavatelů

V posledních letech se už lidé naučili upřednostňovat spíše kvalitu místo kvantity. Mnoha nevadí nakupovat dražší věci za cenu toho, že si na ně budou muset několik měsíců spořit. Hlavně, že budou nakupovat ekologicky, tedy udržitelně. V aktuální době bychom tedy naši pozornost měli přeorientovat na lokálních výrobců a jejich značky. České.

Rychlá online půjčka

Věřte, že mnohé z nich jsou mnohem kvalitnější než známé a zažité obchodní řetězce, které nabízejí nízkou kvalitu za málo peněz. Dbejte proto o nakupování kvalitních potravin od Slovenská farmářů a Slovenské slow fashion před zahraniční fast fashion.

Využijte služeb donášky

Pokud jste dosud jen posedávali v restauracích, přišli jste o poměrně hodně. Dobré a kvalitní jídlo se totiž dá objednat iz pohodlí vašeho domova. A stojí vás to ještě méně námahy, jak cestovat do obchodu či restaurace! Pokud jste tedy ještě ve fázi opatrnosti před druhou fází virové pandemie, podpořte vaši oblíbenou restauraci či potravinový řetězec donáškou.

Nechte spropitné

Nechte prepitné. Boli lidé, kteří vás obsloužili milí a pozorní? Chutnalo vám objednané jídlo? Byla celá vaše online objednávka bezproblémová? Oceňte jejich za dobře odvedenou práci malým finančním příspěvkem v podobě spropitného. Nyní je ten nejlepší čas podpořit dříče lidí, kteří se starají o naše pohodlí.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕