fbpx

3 aplikace, které vám pomohou ušetřit peníze

By 17/01/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Pokud chcete ušetřit peníze, měli byste mít přehled ve svých výdajích. Nejjednodušším způsobem jak zaznamenávat vaše denní výdaje je aplikace. Mobil má dnes už každý. Najděte si čas a nahrajte všechny vaše denní platby a výdaje do aplikace a začněte šetřit.

Spendee

Tato aplikace vám pomůže spravovat vaše příjmy a výdaje. Jednoduše se ovládá a jejím cílem je naučit vás pochopit jak míjíte své peníze. Základem je manuálně přidávání vašich příjmů a výdajů. Ve výsledném grafu a statistikách si umíte podívat na co jste utratili nejvíce peněz. Následně můžete tyto informace použít při šetření.

Wallet

Další aplikací je Wallet. Ta funguje na podobném principu jako Spendee. I v tomto případě jde o to, abychom optimalizovali své výdaje. Zadáváte si příjmy a výdaje a následné grafy a statistiky vám pomohou sledovat tok vašich financí. Mobilní aplikace Wallet nabízí i možnost definování si cílů.

Rychlá online půjčka

Mint

Mint nabízí možnost propojení s vaším bankovním účtem. Z tohoto důvodu je chráněna heslem a zabezpečena proti zneužití. Vaše výdaje si v ní víte kategorizovat a jednoduše sledovat na co nejvíce utrácíte. Výsledkem jsou stejně jako u Spendee a Wallet přehledné grafy a statistiky.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕