fbpx

Minimalistické šetření ČÁST 4: Domov

By 21/01/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Je jedno, jestli bydlíte v domě nebo bytě. V rámci domácnosti existuje nesčetně mnoho praktických hacků, které vám ušetří tuny peněz. Které máme na mysli a jak je aplikujete i do vaší domácnosti? Všechny naše triky jsou minimalistické a jednoduché, takže s nimi nebudete mít opravdu žádné potíže!

Věci na více účelov
Ak si pořídíte multifunkční věci, budete ve skutečnosti nakupovat mnohem méně. Například láhve od zavařenin vám ideálně poslouží na dokonalé zorganizování kuchyňských skříněk. Ba dokonce, můžete je využít i jako vázu na květiny nebo dózy na jídlo, pokud právě nejíte doma. Šálky na čaj a kávu či kuchyňské nádobí zase poslouží jako dekorace.

Stáhněte topení
Ak je venku právě zima a chladné počasí, ztište nebo vypněte topení podle individuální potřeby asi hodinu před tím než půjdete spát, nebo odejdete z domu. Zatímco půjdete spát, váš byt nebo dům bude dostatečně teplý. A řekněme si na rovinu, během spánku nepotřebujete tolik tepla jako přes den.

DIY
Jestli to je ve vašich silách, udělejte si všechny věci kolem domu nebo bytu sami. Namalovat stěny či uložit klick podlahy přece zvládne každý! Ušetříte tak mnóóóóho peněz.

Rychlá online půjčka

Čisticí prostředky
Obyčajná voda a ocet mají magickou sílu. Vytvářejí ideální multifunkční čistič prakticky na všechno. Takto ve srovnání s kupováním drahých čisticích prostředků ušetříte množství financí. A navíc, jsou mnohem méně chemicky závadné.

Organizujte a vyhazujte
Pomocou organizace a při běžných vyhazování již nepotřebných nebo opotřebovaných věcí možná zjistíte, že toho máte víc, než potřebujete. Ve skutečnosti, mnohem více!

Prodávejte
Upratali jste vaši domácnost a našli jste něco, co jste již pořádně dlouhou dobu vůbec nevyužili? Prodejte to! Takovým způsobem zabijete dvě mouchy jednou ranou.Tak a nyní už v tom máte jasno! Jediné, co ještě potřebujete udělat je, aplikovat naše tipy a triky do vašeho každodenního života. A nezapomeňte si zaznamenat vše, na čem jste ušetřili. Protože tak budete mít zaručeně nejméně dvojnásobný pocit zadostiučinění.

Více o minimalistickém šetření
Zlatým pravidlem minimalistického šetření je nakupovat se záměrem. Proto si pozorně naše tipy, jak nakupovat to, co opravdu potřebujeme, ne to, co z rozmaru chceme. Nejnákladnější položkou většiny lidí, je nákup potravin. Jak ale ušetřit na jídle, když ceny neustále závratně stoupají? My jsme dokázali, že je to možné! Ba dokonce, minimalistické šetření je možné i v rámci našeho zdraví.

 

 
Další formulář pro online půjčku ⮕