fbpx

Minimalistické šetření ČÁST 3: Zdraví

By 21/01/2020 Sporeni, Tipy
Rychlá online půjčka

Nakupování je častokrát velmi impulzivní činnost. To však nemusí být nutně spojeno s potřebou něco si pořídit. Jak se zbavíte touhy nakupovat a přispějete tak k vašemu zdraví?

Najděte si hobby

Nakupujeme, když jsme znudění. Víte, co tím myslíme! Proto zaměstnejte vaši hlavu a raději si najděte aktivitu. Takto budete myslet na jiné věci, než je samotné pokušení v podobě nakupování. Zkuste začít malovat, psát poezii nebo dělat cokoli kreativní. Pro případ však doporučujeme, abyste si přečetli náš předešlý článek s tipy o rozumném nakupování.

Cvičte doma

Pravidelná návštěva fitka nebo nějakého zájmového kroužku může být nákladnější, než by ste chtěli nebo si mysleli. K vašemu zdraví však víte přispět i mnohem ekonomičtější a organizačně jednodušší, než právě návštěvou zdravé instituce. Jak na to? Zkuste si zacvičit doma nebo jednoduše jděte na kolo. Přispějete nejen ke svému zdraví, ale také k ochraně životního prostředí.

Rychlá online půjčka

Jezte zdravě a buďte fit!

I když žijete v zemi, kde je zdravotní péče zdarma nebo za minimální poplatek, pečujte o své zdraví. O tom, jak nakupovat jídlo s rozumem a ušetřit zároveň, si přečtete v našem předchozím blogu. Prevence je největším spořičem peněz. Se zdravou stravou a minimálním cvičením ušetříte mnoho financí na léky i nervů v přeplněných čekárnách u lékaře.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕