fbpx

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

By 01/07/2020 Pujcky
Rychlá online půjčka

Nejednomu z nás se již stala situace, kdy jsme se dostali do nepříjemné situace ze dne na den. Pro mnoho lidí je fakt zůstat nezaměstnaným ze dne na den noční můrou. Nemluvě o tom, že mnoho lidí si myslí, že pokud nemají práci, vzít si půjčku je přímo nemožné.

Nezoufejte, my vám poradíme jak si vzít půjčku pro nezaměstnané, při které nejsou zapotřebí žádné potvrzení o příjmu, či jiné doklady. Pro nezaměstnané je tedy skvělou volbou online půjčka pro nezaměstnané, spotřebitelská půjčka nezaměstnaným nebo SMS půjčka pro nezaměstnané. Ty se dají získat i bez ručení, avšak jde o menší částky a na kratší dobu splatnosti.

Přehledné portály o půjčku

Na internetu najdete také mnoho portálů, které poskytují přehledné tabulky o půjčkách od různých zprostředkovatelů. Jedním z nich je například https://onlinepujckavsem.cz/, ten sdružuje několik 10 poskytovatelů půjček. Mezi nimi například i Zonky, Credit.cz, či Kamali.

Půjčky pro nezaměstnané bez dokládání příjmu

Rychlá online půjčka

Je logické, že pokud jste nezaměstnaný, nemáte jak dokladovat svůj příjem, avšak každému je jasné, že peníze potřebujete, nakolik jste se ocitli v nepříjemné situaci. V minulosti bylo mnoho nebankovních společností, které poskytovaly půjčky, aniž potřebovali mít vydokladovaný Váš příjem, avšak je to velké riziko ať už pro věřitele nebo dlužníka. Proto se nyní využívají spíše specializované rychlé půjčky pro nezaměstnané bez příjmu. Většinou jde o společnosti, které podle zákonů nemůže ani na Slovensku uvěrovým trhu působit.

Půjčky pro nezaměstnané bez ručení

Rychlá půjčka je možná i bez ručení. Jde o poměrně nový typ půjčky od soukromých investorů. Ti jsou ve velké výhoda oproti klasickým bankovním domů a nebankovním společnostem a to zejména proto, protože znají situaci svého budoucího klienta. Proto poskytují úvěry i bez ručení movitým či nemovitým majetkem, což pomáhá zpřístupnit takovýto druh půjčky lidem. Bez ručení tak může dostat peníze kterýkoliv občan Slovenska.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕