fbpx

Půjčka bez dokládání příjmu online a jednoduše

By 29/12/2019 31 prosince, 2019 Pujcky
Půjčka bez dokládání příjmu online a jednoduše
Rychlá online půjčka

Pokud si chcete půjčit peníze, ale máte problém s prokázáním vašeho příjmu, půjčka bez dokládání je možné řešení. Nezáleží na tom, zda jste nezaměstnaný nebo jste živnostník, stále máte možnost získat půjčku, aniž byste museli mít potvrzení o výdělku. Pokud byste si chtěli vypočítat svou reálnou čistou mzdu, existuje kalkulačka pro výpočet čisté mzdy, která vám s tím snadno pomůže.

Limit výšky půjčky může narůstat

Půjčky bez dokládání příjmu však mají několik specifik. Obecně se bez dokládání příjmu obejdete při rychlých úvěrů, kde máte možnost získat částky do výšky přibližně 350 € s maximálně měsíční splatností. Tento limit může narůstat a to tím, že se po úspěšném splacení jedné nebo více půjček, čímž prokážete dané společnosti platební disciplínu.

Půjčka bez dokládání online

Jasnou výhodou půjček bez dokládání příjmu online je to, že jsou anonymní a nemusíte mít špatný pocit z možného odmítnutí z důvodu absence dokladu o příjmu jak to je běžné při vyřizování v pobočce nebankovky. Půjčky bez dokládání příjmů dokáží být tak rychlé, že peníze máte do 24 hodin na účtu, aniž jste nějak dokládaly svůj zisk nebo rentu. V ideálním případě je tato doba ještě výrazně kratší, někdy jen 10 minut. Po vyplnění online žádosti bude automaticky vyhodnocena a v případě, že vše bude v pořádku, tak peníze budou poslány na účet velmi rychle. To vše bez toho, abyste museli shánět potvrzení o výdělku. Případně nemáte žádný čas na jakékoliv dokladování, protože vyžadujete rychlé získání půjčky. Důležitým kritériem mnoha lidí je to, že nejsou ochotni ručit za půjčené peníze svým majetkem. U půjček se nemusíte bát, že riskujete nemovitost nebo movitý majetek.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕