fbpx

Nejlevnější půjčka bez dokládání příjmu

By 08/07/2020 Pujcky
Rychlá online půjčka

Přestože Češi stále patří do skupiny těch, kteří se neřadí zadlužují, stále více lidí si potřebuje půjčit peníze na koupi něčeho většího. Peníze si můžete půjčit buď od rodinného příslušníka, souseda nebo banky, avšak to je ten pomalejší a složitější proces a ne vždy půjčku dostanete. Druhou možností je požádat si o online půjčku prostřednictvím internetu.

Pro ty z vás, kteří mají otevřený účet v bance, to bude jednodušší proces. Můžete požádat buď o kontokorentní úvěr nebo spotřební úvěr. O těchto dvou úvěrech jste již určitě několikrát slyšeli.

Kontokorentní úvěr si můžete vzít nebo o něj požádat v případě, že jste stabilním zákazníkem banky. Banka o vás eviduje všechny platby a pohyby na účtu a na základě toho ví vyhodnotit, kolik peněz vám může půjčit, abyste následně byli schopni půjčku splatit. V momentě, kdy už na účtu nebudete mít vlastní prostředky, můžete začít čerpat peníze – tedy kontokorentní úvěr, který vám dala. Tento úvěr mnozí z vás znají i pod názvem povolené přečerpání účtu, což je v podstatě odvozené od celého procesu. Tento proces nastává bez jakéhokoliv dokládání příjmu.

Spotřebitelský úvěr je tou druhou možností. Tento úvěr můžete stejně získat bez dokládání příjmu. Jde o finanční pomoc, kterou můžete využít na cokoli, protože je většinou bezúčelové. I v tomto případě si však nejdříve banka prověří o vás informace, jako jsou pohyby na účtu, tak jako při kontokorentním úvěru. Pokud vám tento úvěr bude schválen, přichází na řadu bonita. Bonita je vaše solventnost, kredibilita a důvěryhodnost a mluví o tom, jak hospodaříme se svými finančními prostředky. Při tomto úvěru nastává i možnost, že ji v bance nedostanete, proto můžete využít i jiné nebankovní společnosti, které sice nabízejí větší úrok než v bance, ale podmínky pro získání nejsou až tak přísně.

Stejně bez dokládání příjmu můžete získat i hotovostní půjčky nebo krátkodobé rychlé půjčky. Už z názvu vychází, že u těchto půjček půjde o částku peněz, kterou můžete využívat, pokud se dostanete na kratší dobu do nepříznivé životní situace. Proto i částka úvěru je ve srovnání s výše zmíněnými úvěry nižší.

Rychlá online půjčka

Proces získání půjčky bez dokládání příjmu

Při všech těchto důvodech můžete samozřejmě dostat půjčku bez dokládání příjmu, ale víte také, jak ji dostat?

Nejlepším způsobem je požádat o půjčku online. Je to velmi jednoduchý proces, snadno dostupný, nevyžaduje se při něm žádné dokladování příjmů a při půjčce s nízkou částkou, je velmi velká pravděpodobnost, že ji dostanete. Stačí pouze pokud:

– vyplníte nezávaznou online žádost o půjčku,
– na základě žádosti vás ve velmi krátkém čase bude kontaktovat obchodní zástupce společnosti, se kterým dořešite další detaily, které v žádosti nebyly zmíněny,
– a po schválení žádosti vám přijdou peníze na váš účet.

 
Další formulář pro online půjčku ⮕