fbpx

Které banky nabízejí nejvýhodnější půjčku?

By 22/04/2020 Pujcky, Tipy
Rychlá online půjčka

Vynechal vám měsíční příjem? Vznikl vám neplánovaný výdaj? Potřebujete si během této nelehké doby půjčit? Nabízíme vám proto seznam nejvýhodnějších úrokových sazeb na půjčky, které banky aktuálně nabízejí.

Banka  sazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců měsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců měsíční poplatek za vedení půjčky maximální doba splacení
Equa bank RePůjčka – konsolidace 4,91 % 2 305 Kč 0 Kč 120 měsíců
Zonky.cz Půjčka na cokoliv 4,05 % 2 193 Kč 0 Kč 84 měsíců
Modrá pyramida Rychloúvěr 4,99 % 2 193 Kč 0 Kč 180 měsíců
Stavební spořitelna Úvěr od Buřinky 5,39 % 0 Kč 216 měsíců
AirBank Půjčka 6,07 % 2 279 Kč 0 Kč 96 měsíců
SBERBANK Fér půjčka 6,25 % 2 264 Kč 0 Kč 96 měsíců

Půjčka vs. přečerpání na účtu

Potřebujete si půjčit několik tisíc, ale nechcete zakládat vaši nemovitost? Měli byste volit spotřební úvěr, který dokáže vybavit již za jediný den. Opravdu rychlá půjčka, co říkáte? Důvod je jednoduchý. Ve srovnání s poplatky za přečerpání prostředků na účtu mají půjčky mnohem nižší úrokové sazby. Tento úvěr budete splácet pravidelnými měsíčními splátkami.

Bez dokládání

V případě, že si z banky chcete půjčit, ale nechcete dokladovat jejich využití, volte tzv. bezúčelové půjčky. No a na co všechno si je můžete vzít? Klidně i na takové specifické věci jako koupi auta, studium na vysoké škole nebo i splacení úvěru v jiné bance.

Rychlá online půjčka

Zabezpečení půjčky

Ručení je vždy na individuálním zvážení banky a půjčka není podmíněna takovým zabezpečením. Banka může po přezkoumání žadatele požadovat i třetí osobu – ručitele. Nebo může žádat finanční ručení v podobě finančních prostředků na vkladních knížkách či termínovaných vkladech.

Splátky

Čím je doba splatnosti delší, měsíční splátky jsou logicky níže. Nicméně, rozhodně přeplatíte více na úrocích. Proto byste měli dobře popřemýšlet a zvážit jednak délku splatnosti, ale i rodinný rozpočet, abyste nebyli pod přílišným finančním tlakem.

Jaké doklady budete potřebovat?

  • Doklad totožnosti
  • Výpis z účtu, na který chodí výplata (3 – 6 měsíců)
  • Faktury s adresou trvalého pobytu (elektřina, plyn, mobilní telefon, …)Všechny půjčky si můžete porovnat zde.
 
Další formulář pro online půjčku ⮕